Visiidile tulek
Teata oma tulekust ette ja broneeri aeg. Aega broneerides tahetakse teilt teada, millise loomaga ja mis murega tulete, nii oskab kliinik soovitada sobivat tulekuaega. Kui olete aja broneerinud, saate kindel olla, et kliinikusse saabudes ollakse valmis teie vastuvõtuks ja on varutud piisavalt aega probleemi lahendamiseks.
Vastuvõtt toimub eelregistreerimisega ja visiidile saab ennast registreerida ainult telefoni teel.
Jõua kliinikusse 5 minutit enne visiidi algust. See aeg kulub omaniku ja loomaandmete kontrollimisele ja looma kaalumisele registratuuris.
Ära riku kaupa! Kliinikus oled sa külastaja. Palun austa meie kodukorda ja väldi kauba rikkumist. Kass peab olema puuris ja koer kõige enam 1 m rihma otsas, et sa saaksid teda ise jälgida. Looma kontrollimine on omaniku mure. Täis pissitud toidukotid peab omanik kaasa ostma. Kui kass pääseb lahti ja lõhub asju, siis omanik ostab rikutud kauba kaasa.
Inimesta ja loomade ohutus. Koer peab olema kuni meetrise rihma otsas, et saaksid teda kontrollida kliinikus liikudes, et ta ei ründaks teisi loomi ega inimesi. Kassil on puuris ohutum olla, sest nii ei saa teda võõras koer hirmutada ega rünnata. Kliiniku külastus peaks kassile olema võimalikult rahulik. Kui sinu loom on kuri ja võib rünnata, siis anna sellest juba registratuuris teada. Suukorvi kasutamine tagab looma, omaniku ja loomaarsti turvalisuse.
Kliinikus ei lärmata. Ära lase lastel mänguasju asjatult piiksutada ja kiskuda letilt alla. Selline müra häirib visiidil ja statsionaaris viibivaid loomi ja inimesi.
Meeldivate kohtumisteni!