KARVANE SÕBER VÕI KELLEL ON SULED, KUI SUL ON MURE, SIIS MEILE SA TULE! TEIE LEMMIKU TERVISEKS!
 
Aruküla tee 29 Jüri
Rae vald Harjumaa
Avatud E-R 10-20
L 10-16
P Suletud
Telefon: 607 58 85
Mobiil: 5131714
E-mail: info@veterinaar.ee

Kirurgia

KIRURGIA

Meil on võimalik teha kõiki pehmete kudede operatsioone, sealhulgas steriliseerimisi, kastreerimisi, kasvajate eemaldusi ja keerukaid kõhuõõne operatsioone. Samuti suudame teha mikrokirurgiat nõudvaid silmaoperatsioone. Operatsioonid toimuvad üldanesteesias ning loomad saavad selle ajal ka vedelikteraapiat. Anesteesias olevat looma jälgitakse kuni ärkamiseni. Loomi hoiame kliinikus kuni ärkamiseni ning koju lubatakse omal jalal liikuv loom. Vajadusel saab loom kaasa järelravi ning haava kaitseks krae või vesti.

Steriliseerimine

Oleme steriliseerinud koeri, kasse, tuhkruid, küülikuid ja merisigasid. Operatsiooni käigus eemaldatakse emakas koos munasarjadega. Peale steriliseerimist ei teki loomal enam jooksuaegasid ega võimalust tiinestuda.

Kastreerimine

Kastreerime kasse ja koeri. Operatsiooni käigus eemaldatakse munandid. Kastreerimise järgselt kaob loomal sugutung ja uriini spetsiifiline lõhn mõne nädala jooksul.

Püometra

Tegemist on mädase emakapõletikuga, mis on raskesti tuvastatav ja võib osutuda eluohtlikuks. Püometra tekib enamasti 1-2 kuu jooksul peale jooksuaja lõppu ning omanik võib märgata liigjoomist, nõretust häbemest ning loidust ja oksendamist. Operatsioonikäigus eemaldatakse emakas koos munasarjadega.

Muud operatsioonid

Oleme teinud põrnaeemaldust, võõrkeha eemaldust seedetraktist, osa soole eemaldust, põieoperatsioone, kuseteede operatsioone, eesnäärme operatsioone, silmamuna ja silmalaugude operatsioone, nahaplastikat, kasvajate eemaldusi igalt poolt kehalt ja kõhuõõnest.